Kadra Zarządzająca

Największą wartością każdej firmy są ludzie. Jesteśmy zespołem osób w różnym wieku, mamy różne poglądy ale łączy nas jedno – wszyscy wierzymy w to, że razem możemy więcej.

Dzieląc się swoją wiedzą i wymieniając doświadczeniami zwiększamy swoje indywidualne możliwości i budujemy firmę, która daje każdemu członkowi zespołu satysfakcję i zadowolenie, a naszym inwestorom wymierne korzyści finansowe.

Kadra Zarządzająca:

Marcin Zieliński – Prezes Zarządu

Doświadczony finansista i menedżer, ekspert w zakresie pozyskiwania finansowania i transakcji fuzji i przejęć. Mniejszościowy wspólnik i partner w Dąbrowski Finance z siedzibą w Warszawie – firmie zajmującej się doradztwem strategicznym i finansowym w transakcjach fuzji i przejęć.

Przez 12 lat pracował w renomowanych, międzynarodowych instytucjach finansowych takich jak Raiffeisen Bank Polska SA oraz ING Bank Śląski SA, w których zajmował się współpracą z największymi klientami korporacyjnymi oraz instytucjami finansowymi. W 2006 został menedżerem projektu nabycia akcji BISE SA przez Grupę DnB NORD z siedzibą w Kopenhadze, oraz pracował przy integracji banków BISE i DnB NORD Polska.

W latach 2008 – 2009 pracował w Grupie ENERGA jako Dyrektor Centrum Zarządzania aktywami nie-energetycznymi oraz Prezes Zarządu ZEP Handel Sp. z o.o., spółki wyspecjalizowanej w hurtowym handlu towarami elektrycznymi. Zasiadał również w Radach Nadzorczych spółek zależnych w Grupie Energa: ZEP Mot i ZET Energohandel.

Marcin Zieliński jest współautorem transakcji przejęcia projektów elektrowni biogazowych należących do Esperotii przez SFW Energia, spółkę należącą do Grupy Evonik. Współpracował z funduszem PGI przy innych projektach w energetyce odnawialnej.

 

Christopher Jasiak

Absolwent University of Arizona (BA), Katz Graduate School of Business (MBA) oraz studiów międzynarodowych na SGH w Warszawie, członek Polskiej Rady Biznesu, współzałożyciel Stowarzyszenia Młodych Przedsiębiorców (RMP).

Przez 15 lat pracy w Polsce na najwyższych stanowiskach menadżerskich (CEO Wakacje.pl, CEO Forrest Equity Management, CFO Money Express, CEO Poland.com, Dyrektor Finansowy i Zastępca Country Managera Dell) pozyskał dla kierowanych przez siebie podmiotów ponad 75 mln dolarów kapitału oraz zrestrukturyzował 8 firm. Był współzałożycielem i Partnerem Zarządzającym MCI Management SA.

 

 

Jan Bartkowiak

Absolwent Uniwersytetu w Poznaniu (Produkcja Żywności), Ohio State University (Studium Agrotechniczne) oraz London School of English.

Przez większość kariery zawodowej zajmował się zarządzaniem i obrotem towarami rolnymi na całym świecie pracując dla korporacji rolno-spożywczej Interpegro.

W EEI zajmuje się nawiązywaniem kontaktów z rolnikami, bieżącą współpracą przy realizacji poszczególnych projektów oraz zapewnieniem substratu dla poszczególnych biogazowni.

Kontakt
tel: +48 662 031 293
e-mail: j.bartkowiak@esperotia.pl
 
 
 
 

Zofia Borowska – Dyrektor ds. technologii

Absolwentka Politechniki Warszawskiej  Wydziału  Mechatroniki oraz Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Administracji i Zarządzania.

Główną aktywnością zawodową była praca w zakresie projektów inwestycyjnych. Prowadziła projekty i działy inwestycyjne w takich firmach jak SHELL, Polkomtel a od 2006 roku zarządzała głównie projektami z obszaru energetyki odnawialnej. Uczestniczyła, początkowo w projektach CNG jako Prezes Spółki CNG Polska, następnie  jako Prezes kilku spółek działała  w obszarze energetyki wiatrowej.  Od 2010 działała  w obszarze projektów biogazowych oraz bioetanolowych  jako Prezes Spółki BioProfit.

Obecnie kontynuuje pracę w sektorze energetyki biogazowej w EEI SA, gdzie jako CTO odpowiada za sprawy technologiczne.

KONTAKT
tel: +48 662 031 482
e-mail: z.borowska@esperotia.pl

 

……..